چرخ دنده ساده(Spur Gear):

شرکت فن محوران پرتو برای تولید چرخ دنده های ساده Spur Gear راه حل های مختلفی ارائه کرده است. این شرکت دارای توانمندی تولید چرخ دنده های فوق دقیق با کلاس دقت DIN 5 که برای گیج هم مصرف دارد نیز می باشد و چرخ دنده های تولید شده در این شرکت در مجموعه های حساس و دقیق در دور بالا انجام وظیفه می نماید. از دیگر کاربرد های چرخ دنده های دقیق این شرکت می توان به استفاده در پمپ های سوخت دور بالا و گیربکس های دور بالا نام برد. چرخ دنده های مارپیچ یا Helical در شرکت فن محوران پرتو به صورت سنگ خورده با دستگاه سنگ پروفیل تولید می شوند.

 

چرخ دنده های حلزونی (Worm Gear):

در شرکت فن محوران پرتو بهترین راه حل برای تولید چرخ دنده های گیربکس های حلزونی ارائه شده است. اولاچرخ دنده های حلزونی که به Worm Gear و یا ماردون نیز معروف هستند در این شرکت ساخته و با ماشین سنگ زنی پرداخت کاری نهایی می شوند. دقت ابعادی حلزون ساخته شده بسیار بالا بوده و مورد تایید بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. بعبارت دیگر بر خلاف روش های متداول در دیگر صنایع، این شرکت علاوه بر ماشین کاری ،سنگ زنی نیز می کند و به دقت نهایی پروفیل 4میکرو متر می رساند و بعد از این مرحله که چرخ دنده به کلاس دقت رسید. در مرحله دوم این شرکت جهت تولید چرخ دنده درگیر با حلزون ابزار های هابینگ مخصوص را با دستگاه سنگ پروفایل تولید میکند و درواقع ابزاری که باید با ورم سنگ خوردکار کند  چرخ دنده را می تراشد و به این صورت جفت دنده ها باهم مچ خواهند بود.

 

چرخ دنده های مخروطی(Taper Gears):

شرکت فن محوران پرتو ، انواع چرخ دنده های مخروطی را با دستگاه سنگ زنی پروفیل تولید می کند و به خصوص چرخ دنده هایی که به اسپیرال معروف هستند با دستگاه سنگ پروفیل 5محور و با دستگاه مخصوص می تواند سنگ زنی انجام دهد.

چرخ دنده هایی که در شرکت فن محوران پرتو تولید می شود در صنایع دقیق کاربرد دارد و در پمپ های دقیق، گیربکس دقیق دور بالا و صنایع ماشین ابزار و صنایع اندازه و ابزار دقیق استفاده می شوند. در مورد استعلام فرایند های ساخت چرخ دنده های خاص مشتریان محترم که در صنایع با دقت بالا فعالیت می نمایند می توانند با این شرکت تماس گرفته و نقشه و مدارک لازم را به طرق مختلف در اختیار قرار دهند. کارشناسان شرکت فن محوران پرتو با تجربه و بررسیهای انجام شده  قیمت و زمان را اعلام خواهند نمود. در صورتی که موارد اعلام شده مورد تایید مشتری باشد همکاری آغاز می گردد. زمان تحویل بین 1تا3 ماه است.

Showing all 7 results

Show sidebar
تعداد نمایش محصول 9 24 36