امروزه در صنایع با توجه به کمبود منابع انسانی تخصصی و فنی و همچنین افزایش سطح تکنولوژی و رقابت سنگینی که بین صنایع وجود دارد تا آنجایی که ممکن است نیروی انسانی با توجه به خطاهایی که دارد باید با نیروی ماشینی جایگزین گردد.

در طی 10سال اخیر جملگی خطوط تولید پرسکاری در کشور های مختلف برای بکار گرفتن هر چه بیشتر ماشین به جای انسان به تکاپو افتاده اند و تا آنجایی که توانسته اند نیروی انسانی را جایگزین کرده و به جای آن از ربات های اتوماتیک استفاده کرده اند. در صنعت کشور ما نیز این اتفاق تا حدودی رخ داده ولی همچنان فاصله با صنایع دیگر کشور ها وجود دارد. صنایع زیادی در کشور هستند که در آنها خطوط تولید پرسکاری اتوماتیک نشده است و نیاز دارند که این کار انجام شود. راه حل شرکت فن محوران پرتو برای خطوط تولید پرسکاری این است که در ابتدا خطوط اتوماسیون با کمک شرکت خاور پرس توسعه داده شده است. در حال حاضر تولید انواع Decoiler, Straightener, Servo Roll Feeder (Puller/Pusher)  در این شرکت تولید می گردد. به طوری که ورق به صورت کویل وارد خط تولید شود و این دستگاه ها بتوانند به صورت اتوماتیک ورق را زیر پرس فید کنند و با پرس ها مختلف خود را همگام کنند تا محصول نهایی از پرس خارج شود. ماشین آلات اتوماسیون خطوط تولید پرسکاری این شرکت در مدت دو سال با کمک شرکت خاور پرس نمونه سازی، تست و به تولید رسیده و  به فروش می رسد.

نحوه سفارش مشتری:

مشتریان محترم می توانند با شرکت فن محوران پرتو یا واحد فروش شرکت خاور پرس تماس گرفته و درخواست استعلام از سامانه های اتوماسیون ویا خط تولید پرسکاری نمایند. کارشناسان این شرکت درخواست مشتری را بررسی نموده و پیش فاکتور مربوطه ارائه می گردد که در آن زمان تحویل سفارش 1تا 3ماه می باشد.

Showing all 3 results

Show sidebar
تعداد نمایش محصول 9 24 36