پنج شنبه, 08 خرداد 1399

شرکت فن محوران پرتو فعالیت خود را در زمینه ساخت و تجهیزات پیشرفته و قطعات پیچیده صنعتی آغاز نموده است.

تجربیات چندین ساله مدیران و متخصصان این شرکت در زمینه های مختلف،این شرکت را به سرعت در جایگاه خود توانمند نموده است به صورتیکه با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا و فراهم نمودن حجم قابل قبولی از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری پیش رفته این شرکت را در رتبه بالایی قرار داده است.

نیاز روز افزون کشور به تولید قطعات دقیق و پیچیده در صنایع مختلف موجب شد این شرکت زمینه فعالیت خودرا به سمت تولید این قطعات سوق دهد،به طوریکه بسیاری از قطعات این صنایع به دلیل تحریم های گذشته کشور با توجه به حساسیت و دقت آنها جز اقلام غیر قابل ساخت داخل،مطرح بوده که با کمک این شرکت طراحی و ساخته شده و به میزان قابل توجهی نیازهای کشور را مرتفع نموده است.

ساخت قطعات پیچیده و دقیق و حساس خطوط تولید صنایع مختلف و مراکز تحقیقاتی از دیگر اهداف این شرکت بوده است و چه بسیار قطعاتی که برای اولین بار در این شرکت طراحی و ساخته شده است.

به کار گیری نیروهای متخصص و دانشگاهی در عرصه تولید و فراهم نمودن تجهیزات و ماشین آلات CNC و به روز دنیا بستر مناسبی را برای ایجاد خلاقیت و نوآوری فراهم نموده است.